SPECIFIC™ FΩD Omega Plus Support

Tisk
Alergická dermatitida vyvolaná atopií nebo alergií na bleší kousnutí.
Problémy kůže a srsti reagující na podávání vyšších nenasycených mastných kyselin, vitamínů a stopových prvků.
Imunitně podmíněné poruchy a zánětlivé stavy reagující na vysoký přísun omega-3 mastných kyslein jako např. astma, kolitida.
Dieta pro zdravé kočky nahrazující standartní krmivo.
Popis

Vlastnosti a charakteristika krmiva

Specific Handbook pdf8_img_798
Zvláště vysoká hladina omega-3 mastných kyselin EPA a DHA původem z rybího oleje. Tyto mastné kyseliny ovlivňují imunitní systém prostřednictvím změny syntézy eikosanoidů v těle. EPA napomáhá udržovat zdravou kůži a srst u koček s atopií.


Specific Handbook pdf8_img_799
Zvláště vysoká hladina omega-6 mastné kyseliny GLA původem z brutnáku lékařského. Také GLA ovlivňuje imunitní systém zásahem do syntézy eikosanoidů v těle.Specific Handbook pdf8_img_800
Kůže je velmi metabolicky aktivní a vyžaduje dostatečný přísun několika živin s ní souvisejících. Zvýšené hladiny mastných kyselin, vitamínů A, E a B-komplexu, zinku a selenu, mají příznivý vliv na kůži a srst.Specific Handbook pdf8_img_801
Dieta se vyznačuje vysokou chutností a představuje velice pohodlný způsob saturace organismu větším množstvím mastných kyselin.
Doplňující informace

  • Dieta obsahuje vysoce kvalitní bílkoviny.
  • Záměna původních mastných kyselin v buněčných membrá­nách za mastné kyseliny z diety SPECIFIC™ FΩD Omega Plus Support (EPA, DHA a GLA) trvá určitou dobu. Proto je třeba vyčkat až 12. týdnů, než se dostaví úplný účinek diety. Zlepšení stavu je však zpravidla patrné již po 6.-8. týdnech.
  • Indukce pH moči pod 6,4 podporuje zdravý močový trakt.
  • Dieta SPECIFIC™ FΩD Omega Plus Support je speciálně ba­lená v ochranné dusíkové atmosféře z důvodu ochrany EPA, DHA a GLA ve výrobku.
Obsah živin

FomegaD2

 Podrobnější analýza složení je uvedena v sekci SpecificTM - Technické informace


Kontraindikace

  • Kočky s imunodeficiencí.
  • Kočky s poruchami krevní srážlivosti.
  • Mladá koťata, březí a kojící kočky.
Složení

Pšenice, kukuřičný protein, bramborový protein, kukuřičný škrob, kukuřice, rybí olej, vejce, bílá rybí moučka, rýže, prášková celulóza, živočišný tuk, minerální látky, vitamíny a stopové prvky, hydrolyzovaný kvasnicový protein, methionin, olej z brutnáku lékařského, psyllium, taurin, slunečnicový olej.

Antioxidanty: Aditiva schválená EC: BHA, BHT, askorbyl-palmitát, propyl-galát.

Neobsahuje syntetická barviva a zchutňovadla.

Denní krmná dávka v gramech

Individuální denní krmná dávka je závislá na mnoha faktorech jako jsou např.: plemeno, vlivy prostředí, roční období, aktivita apod.. Doporučuje se proto průběžně monitorovat kondici a tělesnou hmotnost kočky a krmnou dávku upravit dle jejích individuálních nároků a potřeb.

FomegaD1

Veterinární klinika Zodiacus 97 s.r.o. - 2015 - Přihlášení - Web vytvořil LKWebs.cz