SPECIFIC™ FGW Senior

Tisk
Kompletní krmivo pro zdravé kočky starší 8 let.
SPECIFIC™ FGW Senior podporuje dobrý zdravotní stav starších koček.
Popis

Vlastnosti a charakteristika krmiva

Specific Handbook pdf8_img_576
Řízený obsah bílkovin a mírně snížená hladina fosforu a sodíku snižuje u starších koček zatížení ledvin a podporuje jejich funkci. Bílkoviny jsou vysoce biologicky hodnotné a poskytují kočkám dostatek esenciálních aminokyselin.


Specific Handbook pdf8_img_577
EPA a DHA jsou omega-3 mastné kyseliny s příznivým vlivem na zdraví kůže, srsti a kloubů u starších koček. Zvýšený obsah EPA a DHA má také příznivý vliv na funkci ledvin, krevní tlak a hladinu tuků v krvi.Specific Handbook pdf8_img_578
Mírně snížená hladina bílkovin a sodíku, zvýšená hladina citrátu draselného a průměrné pH 6.6 tlumí tvorbu kalcium oxalátových krystalů a podporuje dobrý zdravotní stav močového traktu.Specific Handbook pdf8_img_579
Psyllium obsahuje rozpustnou vlákninu tvořící gel, která na svoji hmotu dokáže absorbovat několikanásobně větší množství tekutiny. Psyllium má příznivý vliv na regulaci aktivity trávicího traktuDoplňující informace

  • Výborně stravitelné a vyvážené krmivo poskytuje starším kočkám všechny živiny nezbytné pro jejich zdravý život.
  • Vysoce kvalitní a stravitelné bílkoviny, tuky a uhlohydráty jsou zárukou maximálního využití živin z krmiva při relativně menším objemu trusu.
  • SPECIFIC™ FGW Senior má vysoký obsah vitamínů A a E, které mají antioxidační schopnosti a neutralizují volné radikály.
  • Taurin je látka, která hraje v metabolismu důležitou roli. Je ne­zbytný pro normální funkci srdečního svalu. Zvýšený obsah taurinu a L-karnitinu v krmivu chrání u starších koček zdravé srdce a jeho funkci.
  • Kočkám, které jsou léčeny diuretiky, doplňuje zvýšený obsah vitamínů skupiny B a draslíku ve SPECIFIC™ FGW Senior ztráty těchto látek močí.
Obsah živin

FGW2

 Podrobnější analýza složení je uvedena v sekci SpecificTM - Technické informace


Kontraindikace

  • Koťata, březí a kojící kočky.

Složení 
Vepřové maso, hovězí maso, slunečnicový olej, rybí olej, ryby, vejce, minerální látky, rýže, kukuřice, psyllium, vitamíny a stopové prvky, prášková celulóza, taurin, L-karnitin.

Neobsahuje syntetické antioxidanty, barviva ani zchutňovala. 

Denní krmná dávka v gramech 
Individuální denní krmná dávka je závislá na mnoha faktorech jako jsou např.: plemeno, vlivy prostředí, roční období, aktivita apod.. Doporučuje se proto průběžně monitorovat kondici a tělesnou hmotnost kočky a krmnou dávku upravit dle jejích individuálních nároků a potřeb.

FGW1

Veterinární klinika Zodiacus 97 s.r.o. - 2015 - Přihlášení - Web vytvořil LKWebs.cz