SPECIFIC™ CΩD Omega Plus Support

Tisk
Alergická dermatitida vyvolaná atopií nebo alergií na bleší kousnutí.
rekonvalescence, po chirurgickém výkonu, kachexie (související např. s rakovinou nebo s onemocněním srdce) a anorexie.
Srdeční selhání (bez současného postižení ledvin).
Problémy kůže a srsti reagující na podání vyšších hladin složek jako jsou nenasycené mastné kyseliny, vitamíny a minerály důležité pro správnou funkci kůže.
Imunitně podmíněné poruchy a zánětlivé stavy reagující na vysoký přísun omega-3 mastných kyselin jako např. astma, kolitida.
Popis

Vlastnosti a charakteristika krmiva

                  
Specific Handbook pdf8_img_397Unikátně vysoká hladina omega-3 mastných kyselin EPA A DHA z rybího oleje a omega-6 mastné kyseliny GLA z brutnákového oleje. Tyto mastné kyseliny ovlivňují imunitní systém prostřednictvím změny syntézy eikosanoidů v těle. V kontrolované dvojitě slepé studii bylo prokázáno, že tyto unikátně vysoké hladiny EPA, DHA a GlA mohou zlepšit stav kůže a srsti u psů s atopií. astma a kolitida.               


Specific Handbook pdf8_img_398
SPECIFIC™ CΩD Plus Support obsahuje beta-glukany a zvýšenou hladinu zinku, selenu, argininu a omega-3 mastných kyselin. Tyto živiny podporují správné fungování imunitního systému. Beta glukany se váží na makrofágy a ovlivňují imunitní systém, a tím podporují imunitní odpověď a mění produkci cytokinů.
              

Specific Handbook pdf8_img_399

Vysoký obsah energie, vysoká koncentrace esenciálních živin, vysoká stravitelnost a výborná chutnostpodporují proces rekonvalescence po těžkých onemocněních, chirurgických zákrocích, poraněních a obdobích celkové tělesné vyčerpanosti. Unikátně vysoká hladina omega 3 – mastných kyselinnapomáhá v případech kachexie např. u neoplastických procesů nebo onemocnění srdce. Zvýšené množství živin podporujících správné fungování imunitního  systému podporuje imunitní odpověď vůči infekcím.

Specific Handbook pdf8_img_400
Do diety jsou přidány L-karnitin a taurin na podporu správného fungování srdečního svalu. střední obsah sodíku

 


          Specific Handbook pdf8_img_401
Kůže je velmi metabolicky aktivní a vyžaduje dostatečný přísun specifických živin. Zvýšený obsah nenasycených masných kyselin, celkového tuku, vitamínů  A, E a vitamínů řady B-komplex, bílkovin, zinkku a selenu podporuje zdravou kůži a srst.

Doplňující informace

  • SPECIFIC™ CΩD Omega Plus Support obsahuje bílkoviny vysoké kvality.
  • SPECIFIC™ CΩD Omega Plus Support lze využít jako nutrič­ní podporu psů s neoplazií a s kachexií způsobenou neoplazií. Vysoký obsah omega-3 nenasycených mastných kyselin může omezit růst nádorů a působit preventivně v rozvoji související kachexie. Přidané beta glukany mohou napomáhat v procesu regrese tumorů. Zvýšený obsah všech živin podporuje imunitní systém a zlepšuje kondici psů s neoplazií.
  • Záměna původních mastných kyselin v buněčných membrá­nách za mastné kyseliny z diety SPECIFIC™ CΩD Omega Plus Support (EPA, DHA a GLA) trvá určitou dobu. Proto je třeba vyčkat až 12 týdnů, než se dostaví úplný účinek diety. Zlepšení stavu je však zpravidla patrné již po 6-8 týdnech
  • Dieta SPECIFIC™ CΩD Omega Plus je speciálně balená v ochranné dusíkové atmosféře z důvodu ochrany EPA, DHA a GLA ve výrobku.
Obsah živin

ComegaD2
Podrobnější analýza složení je uvedena v sekci SpecificTM - Technické informace

Kontraindikace

  • Psi s poruchami krevní srážlivosti.
  • Psi s hyperlipidémií.
           

Složení

Pšenice, rýže, vejce, bílá rybí moučka, rybí olej, bramborový protein, minerální látky, živočišný tuk, kukuřičný protein, hydrolyzovaný vepřový protein, vitamíny a stopové prvky, prášková celulóza, olej z brutnáku lékařského, psyllium, taurin, L-karnitin, arginin, slunečnicový olej.

Antioxidanty: Aditiva schválená EC: BHA, BHT, propyl-galát a askorbyl-pamitát.

Neobsahuje syntetická barviva a zchutňovadla.Denní krmná dávka v gramech

Individuální denní krmná dávka je závislá na mnoha faktorech jako jsou např.: plemeno, vlivy prostředí, roční období, aktivita apod.. Doporučuje se proto průběžně monitorovat kondici a tělesnou hmotnost psa a krmnou dávku upravit dle jeho individuálních nároků a potřeb.ComegaD1

Veterinární klinika Zodiacus 97 s.r.o. - 2015 - Přihlášení - Web vytvořil LKWebs.cz