Acana Adult Large Breed 18 kg

Tisk
Popis
ACANA ADULT LARGE BREED je kompletní, plnohodnotné a vyvážené krmivo pro dospělé psy všech velkých plemen (s hmotností 25 kg a více).

Psi velkých plemen mají často problémy s hmotností a trpí kloubními potížemi - tedy stavy, které obvyklá strava chudá na proteiny a bohatá na sacharidy ješte zhoršuje, protože zvyšuje hladinu cukru v krvi a přispívá k nárustu tělesné hmotnosti.

ACANA ADULT LARGE BREED obsahuje více proteinů a méně sacharidů. Lépe tak odpovídá přirozené psí stravě. Každá granule je doslova nabita prvotřídními místními masovými surovinami (55 %) zahrnujícími volně chovaná kuřata, celá vejce z místních prérijních farem a lososy z vod u kanadského North Vancouver Island. Tyto suroviny se DODÁVAJÍ ČERSTVÉ - zásadně tedy nejsou mražené a neobsahují konzervační prostředky.

ACANA neobsahuje pšenici, kukuřici a lepek, jež často způsobují poruchy zažívání u psů velkých plemen, a vyznačuje se místním ovocem, zeleninou a v páře vařeným ovsem z Alberty. Tyto sacharidy s nízkým glykemickým indexem zaručují trvalý přísun energie - a to bez přítomnosti jednoduchých sacharidů zvyšujících hladinu glukózy v krvi a vyvolávajících nárůst tělesné hmotnosti.

Čerstvý losos je vynikajícím zdrojem nenasycených mastných kyselin Omega-3 (EPA, DHA). Tyto kyseliny působí příznivě na imunitu vašeho psa i na stav jeho kůže a srsti. Organická mořská zelenina a prérijní byliny jsou přírodním zdrojem antioxidantů a fytoživin, které podporují a zlepšují metabolismus.
Krmivo světové úrovně ACANA se vyrábí z nejlepších a nejčerstvějších kanadských surovin v oceněné rodinné továrně nacházející se ve slunné Albertě. Když si prostudujete jednotlivé přísady, určitě nám dáte za pravdu — ACANA je lahodný přírodní výrobek, díky němuž bude váš velký pes zdravý a silný.


Složení:

Dehydrované kuřecí maso (40%), oves, čerstvé kuřecí maso, hrách, hnědá rýže, čerstvý losos, kuřecí tuk (konzervován směsí tokoferolů a rozmarýnu), kuřecí játra, čerstvá celá vejce, vojtěška setá, lososí olej, tykev, kuřecí chrupavky, jablka, mrkev, mladé lístky tuřínu, brusinky, bobule oskeruše, ekologicky pěstované mořské rostliny (chaluha, řasa měchýřnatá, mořská řasa Dulse), kořen lopuchu, kořen ibišku, bobule jalovce obecného, pískavice řecké seno, fenykl sladký, kořen anděliky lékařské, rakytník úzkolistý, kořen čekanky, kopřiva dvoudomá, listy maliníku obecného, ostropestřec mariánský, lístky máty peprné, květy měsíčku lékařského, květy heřmánku lékařského, lactobacillus acidophilus, enterococcus faecium + vitamíny a minerály.

Zaručená analýza:           Obsah rostliných složek:

Dusíkaté látky    34% Kořen lopuchu 600mg/kg
Tuk    14% Kořen ibišku 600mg/kg
Vlhkost    10% Bobule jalovce obecného 500mg/kg
Popel      7% Kořen anděliky 400mg/kg
Vláknina     3% Kopřiva dvoudomá 400mg/kg
Vápník   1,4% Rakytník úzkolistý 400mg/kg
Fosfor   1,1% Listy maliníku obecného 300mg/kg
Omega - 6   2,7% Ostropestřec mariánský 300mg/kg
Omega - 3   0,4%    
Glukosamin 800 mg/kg    
Chondroitin 500mg/kg    
Obsah kalorií:
Energie představuje 4650kcal/kg, 35% energie pochází z proteinů, 45% energie pochází z tuků a 20% pochází z ovoce, zeleniny a řezanéo ovsa.


Veterinární klinika Zodiacus 97 s.r.o. - 2015 - Přihlášení - Web vytvořil LKWebs.cz