Acana Pacifica Dog 13,5 kg

Tisk
Popis
ACANA PACIFICA je kompletní, plnohodnotné a vyvážené krmivo pro psy všech plemen a stáří.

Studené průzračné vody u kanadského severozápadního pobreží jsou vyhlášené rozmanitým výskytem prvotřídních ryb – sleďů, platýsů a pěti druhů tichomořského lososa.

Krmivo ACANA PACIFICA čerpá z takovýchto bohatých úlovků. ředstavuje prvotřídní bezobilnatou stravu s čerstvými lososy z kanadského severního tichomořského pobřeží a platýsy a sledi lovenými u kanadského North Vancouver Island. Tyto ryby se loví v hlubokých jezerech na severu a dodávají se DENNĚ ČERSTVÉ - zásadně tedy nejsou mražené a neobsahují konzervační prostředky.

Krmivo PACIFICA se z 55% vyrábí z ryb. Každá granule je doslova nabita vysoce chutnými a snadno stravitelnými rybími proteiny, které představují optimální stravu pro vašeho psa.

Granule jsou rovněž napuštěny mastnými kyselinami Omega-3 (EPA, DHA) z čerstvých ryb. Krmivo tak blahodárně přispívá k lepší imunitě, vynikajícímu stavu kůže a nádherné srsti – zevnějším důkazům zdraví a vitality Vašeho psa.

Krmivo PACIFICA obsahuje hodně proteinů, málo sacharidů a žádné obiloviny. Lépe tak odpovídá přirozené psí stravě. Vyznačuje se celou škálou místního ovoce, zeleniny a bylin, včetně organické mořské zeleniny, která vstřebává toxiny ze střev a zlepšuje metabolismus, listů maliníku a květu měsíčku lékařského, vyživujících a posilujících trávicí trakt.

Krmivo světové úrovně ACANA se vyrábí z nejlepších a nejčerstvějších kanadských surovin v oceněné rodinné továrně nacházející se ve slunné Albertě. Když si prostudujete jednotlivé přísady, určitě nám dáte za pravdu – ACANA PACIFICA je lahodný přírodní výrobek, díky němuž bude váš pes zdravý, šťastný a silný.


Složení:

Dehydrované lososí maso (40%), červenohnědé brambory, hrách, čerstvý vykostěný losos (zdroj DHA), čerstvý vykostěný sleď, dehydrované maso ze sledě, tykev, vojtěška setá sušená na slunci, čerstvý vykostěný platýs, lososí olej, jablka, mrkev, listy tuřínu, ekologicky pěstované mořské rostliny (chaluha, řasa měchýřnatá, mořská řasa Dulse), bobule jalovce obecného, brusinky, bobule oskeruše, černý rybíz, kořen anděliky, kořen čekanky obecné, jetel luční, listy maliníku obecného, kořen smetanky lékařské, lístky máty peprné, květy měsíčku lékařského, květy heřmánku lékařského, rozmarýna lékařská, lactobacillus acidophilus, enterococcus faecium + vitamíny a minerály.

Zaručená analýza:           Obsah rostliných složek:

Dusíkaté látky    33% Bobule jalovce obecného 400mg/kg
Tuk    15% Kořen anděliky lékařské 400mg/kg
Vlhkost    10% List maliníku obecného 350mg/kg
Popel   7,5% Kořen smetanky lékařské 350mg/kg
Vláknina   3,5% List máty peprné 300mg/kg
Vápník   1,4% Květ měsíčku lékařského 300mg/kg
Fosfor   1,1%    
Omega - 6   2,2%    
Omega - 3   0,4%    
Glukosamin 800 mg/kg    
Chondroitin 500mg/kg    
Obsah kalorií:
Energie představuje 4050kcal/kg, 36% energie pochází z rybích proteinů, 32% energie pochází z tuků a 32% energie pochází z ovoce a zeleniny


Veterinární klinika Zodiacus 97 s.r.o. - 2015 - Přihlášení - Web vytvořil LKWebs.cz