Acana Prairie Harvest Dog 13,5 kg

Tisk
Popis
ACANA PRAIRIE HARVEST je kompletní, plnohodnotné a vyvážené krmivo pro psy všech plemen a stáří.

Rodinná továrna na krmiva pro psy firmy Champion Petfoods se nachází v samém středu prérijní oblasti Alberty. Toto rozsáhlé území je proslulé přírodní rozmanitostí potravin světové úrovně pěstovaných na úrodných farmách a lovených v průzračných jezerech na severu.

Krmivo ACANA PRAIRIE HARVEST navazuje na toto špičkové zemědělské dědictví. Granule jsou vyrobené z přírodního výběru čerstvých regionálních surovin včetně volně chovaných kuřat, celých vajec z místních farem, jezerních síhů a candátů druhu Stizostedion vitreum. Tyto ryby se loví v hlubokých jezerech na severu a dodávají se DENNĚ ČERSTVÉ - zásadně tedy nejsou mražené a neobsahují konzervační prostředky.

Krmivo PRAIRIE HARVEST obsahuje hodně proteinů, které snižují množství nežádoucích sacharidů. Každá granule je doslova nabita vysoce chutnými masovými surovinami (65 %) a napuštěna nenasycenými mastnými kyselinami Omega-3 (EPA,DHA) z čerstvých ryb. Krmivo tak blahodárně přispívá k lepší imunitě, vynikajícímu stavu kůže a nádherné srsti – zevnějším důkazům zdraví a vitality vašeho psa.

PRAIRIE HARVEST neobsahuje vůbec žádné obiloviny. Místo nich se vyznačuje výběrem místního ovoce, zeleniny a bylin včetně organické mořské zeleniny, která zlepšuje metabolismus, a listů maliníku a květu měsíčku lékařského, vyživujících a posilujících trávicí trakt.

Krmivo světové úrovně ACANA se vyrábí z nejlepších a nejčerstvějších kanadských surovin v oceněné rodinné továrně nacházející se ve slunné Albertě. Když si prostudujete jednotlivé přísady, určitě nám dáte za pravdu – PRAIRIE HARVEST je lahodný přírodní výrobek, díky němuž bude váš pes zdravý, šťastný a silný.


Složení:

Dehydrované kuřecí maso (40%), červenohnědé brambory, čerstvé kuřecí maso, hrách, kuřecí tuk (konzerervovaný směsí tokoferolů a rozmarýnu), čerstvý candát severoamerický, tykev, celá vejce, vojtěška setá sušená na slunci, čerstvý jezerní síh, kuřecí chrupavka (přírodní zdroj chondroitinu a glukosaminu), červená jablka, mrkev, listy tuřínu, ekologicky pěstované mořské rostliny (chaluha, řasa měchýřnatá, mořská řasa dulse), bobule jalovce obecného, brusinky, bobule oskeruše, černý rybíz, kořen anděliky, kořen čekanky obecné, jetel luční, listy maliníku obecného, kořen smetanky lékařské, lístky máty peprné, květy měsíčku lékařského, květy heřmánku lékařského, rozmarýna lékařská, enterococcus faecium, lactobacillus acidophilus + vitamíny a minerály.

Zaručená analýza:           Obsah rostliných složek:

Dusíkaté látky    34% Bobule jalovce obecného 400mg/kg
Tuk    17% Kořen anděliky lékařské 400mg/kg
Vlhkost    10% List maliníku obecného 350mg/kg
Popel      7% Kořen smetanky lékařské 350mg/kg
Vláknina   3,5% List máty peprné 300mg/kg
Vápník   1,3% Květ měsíčku lékařského 300mg/kg
Fosfor   1,1%    
Omega - 6   2,2%    
Omega - 3   0,4%    
Glukosamin 800 mg/kg    
Chondroitin 500mg/kg    
Obsah kalorií:
Energie představuje 4200kcal/kg, 35% energie pochází z proteinů, 35% energie pochází z tuků a 30% energie pochází z místního ovoce a zeleniny


Veterinární klinika Zodiacus 97 s.r.o. - 2015 - Přihlášení - Web vytvořil LKWebs.cz