Acana Puppy Small Breed 18 kg

Tisk
Popis
ACANA PUPPY SMALL BREED je kompletní, plnohodnotné vyvážené krmivo , je určeno pro štěňata a mladé psy malých plemen (do váhy 9 kg v dospělosti).

Štěňata malých plemen se vyvíjejí velmi rychle. Pro rychlý fyzický vývoj potřebují vysoce výživnou stravu bohatou na proteiny a tuky z kvalitních masových surovin.

ACANA PUPPY SMALL BREED proto doslova překypuje prvotřídními masovými surovinami (60 %) zahrnujícími volně chovaná kuřata, vejce typu A z místních prérijních farem a lososy ze studených vod Tichého oceánu u kanadského Vancouver Island. Tyto suroviny světové úrovně se DENNĚ DODÁVAJÍ ČERSTVÉ - zásadně tedy nejsou mražené a neobsahují konzervační prostředky.

Krmivo ACANA obsahuje více proteinů a méně sacharidů. Lépe tak odpovídá přirozené stravě štěňat malých plemen. ACANA dále neobsahuje pšenici, kukuřici a lepek, jež často způsobují poruchy zažívání a vyznačuje se celými 20% zdravými druhy ovoce a zeleniny a dále řezaným ovsem z Alberty - sacharidem s nízkým glykemickým indexem bohatým na betaglukany, jež jsou pro citlivý žaludek Vašeho štěňátka naprosto ideální.

Čerstvě ulovený tichomořský losos je vynikajícím zdrojem Omega-3 (EPA, DHA), který zvyšuje imunitu a zlepšuje stav kůže a srsti — vnější důkaz zdraví a vitality Vašeho štěněte.

Organická mořská zelenina a prérijní byliny produktu ACANA včetně jalovce a listů maliníku zlepšují metabolismus a také vyživují a posilují trávicí trakt.

Krmivo světové úrovně ACANA se vyrábí z nejlepších a nejčerstvějších kanadských surovin v oceněné továrně nacházející se ve slunné Albertě. Když si prostudujete jednotlivé přísady, určitě nám dáte za pravdu — ACANA je přírodní a lahodný výrobek, díky němuž bude Vaše štěně zdravé a silné.


Složení:

Dehydrované kuřecí maso (40%), oves, čerstvé kuřecí maso, hrách, kuřecí tuk (přírodně konzervován směsí tokoferolů a rozmarýnu), hnědá rýže, čerstvý losos, kuřecí játra, čerstvá celá vejce, vojtěška setá, lososí olej, tykev, kuřecí chrupavky (přírodní zdroj glukosaminu), červená jablka, mrkev, mladé lístky tuřínu, brusinky, bobule oskeruše, ekologicky pěstované mořské rostliny (chaluha, řasa měchýřnatá, mořská řasa dulse), kořen lopuchu, kořen ibišku, bobule jalovce obecného, pískavice řecké seno, fenykl sladký, kořen anděliky lékařské, rakytník úzkolistý, kořen čekanky, kopřiva dvoudomá, listy maliníku obecného, ostropestřec mariánský, lístky máty peprné, květy měsíčku lékařského, květy heřmánku lékařského, enterococcus faecium, lactobacillus acidophilus + vitamíny a minerály.

Zaručená analýza:           Obsah rostliných složek:

Dusíkaté látky    33% Kořen lopuchu 600mg/kg
Tuk    20% Kořen ibišku 600mg/kg
Vlhkost    10% Bobule jalovce obecného 500mg/kg
Popel     7% Kořen anděliky 400mg/kg
Vláknina   2,5% Kopřiva dvoudomá 400mg/kg
Vápník   1,3% Rakytník úzkolistý 400mg/kg
Fosfor   1,1% Listy maliníku obecného 300mg/kg
Omega - 6   2,7% Ostropestřec mariánský 300mg/kg
Omega - 3   0,4%    
Glukosamin 800 mg/kg    
Chondroitin 500mg/kg    
Obsah kalorií:
Energie představuje 4450kcal/kg, 34% energie pochází z proteinů, 40% energie pochází z tuků a 26% pochází z ovoce, zeleniny a řezanéo ovsa.


Veterinární klinika Zodiacus 97 s.r.o. - 2015 - Přihlášení - Web vytvořil LKWebs.cz