Pohotovost

Pohotovost pro vás sloužíme mimo ordinační hodiny a o víkendu. Lékař není přítomen na klinice, je tedy potřeba počítat s 20–30 min. dojezdem na naši kliniku. Pokud vám nezvedáme telefon a v krátké době vám nezavoláme zpátky, pravděpodobně operujeme. Pokud stav vašeho zvířátka vyžaduje okamžité ošetření, obraťte se prosím na jiné pohotovostní pracoviště.

Nepište nám prosím sms, telefon je přesměrován.

Pohotovostní mobil neslouží pro objednávání pacientů. Lékař je doma a nemá u sebe objednávkový sešit.

Pohotovostní příplatek:

registrovaný klient (chodí na naši kliniku na očkování a prevenci) - ve dne i v noci: 450 Kč

neregistrovaný klient: 800 Kč

neregistrovaný klient v noci (22:00-7:00): 1500 Kč

Bohužel jsme zůstali v Plzni jako poslední pohotovost, která je ochotná v noci ošetřit klienty z jiných pracovišť. Situace kolem pohotovostí je špatná i v karlovarském kraji. To představuje nemalé nároky na naše lékaře. Nemáme ale v plánu pohotovost zrušit, pouze si dovolíme zahrnout do ceny ošetření i noční tarif a dobu čekání na dojezd klienta je-li delší než 30 minut. Toto platí pouze pro tzv. neregistrované klienty (tedy klienty z jiných pracovišť).

 

Pro naše registrované klienty se nic nemění! Pohotovostní příplatek zůstává ve stejné výši ve dne i v noci a žádná noční taxa navíc není účtována. Registrovaným klientem se rozumí majitel, který k nám se svým zvířátkem chodí pravidelně na prevenci (očkování, prevence vnitřních a vnějších parazitů, u hlodavců aspoň drápky a menší úkony).

Než zavoláte v noci...

 

V

 noci sloužící lékař obvykle spí. Volejte tedy prosím, pouze pokud máte zájem o pohotovostní ošetření, ne o radu. Noční pohotovost slouží pouze pacienty v ohrožení života (např. torze, zastavený porod, kolabující kardiak, epileptický záchvat, autoúraz), nikoli pro pacienty, kteří například od odpoledne zvrací nebo "jsou nesví" a třesou se. 

Děkujeme.

 

Zážitky z ordinace

  • veterina plzen1
  • veterina plzen2
  • veterina plzen3
  • veterina plzen4
  • O zvířecí pacienty se staráme rádi
  • Staráme se i o nevšední zvířátka.
  • Průběh operace zvířecího pacienta
  • Průběh operace zvířecího pacienta

Veterinární klinika Zodiacus 97 s.r.o. - 2015 - Přihlášení - Web vytvořil LKWebs.cz