Veterina Zodiacus97 Plzeň

Veterinární klinika Plzeň

Důležité upozornění k provozu během koronavirové pandemie níže.

Specializace zejména na malá zvířata - psy, kočky, plazy a drobné savce, jako jsou králíci, morčata, osmáci, potkani, činčily, křečci a fretky.

Věnujeme se jak stálým klientům, tak novým chovatelům, kteří mají problém se svým domácím mazlíčkem či chovným exemplářem.

Veterina Plzeň Skvrňany

Najdete nás na adrese Vejprnická 79, Plzeň. Ordinujeme pět dní v týdnu "od rána do večera", tzn. od 8 - 12  a 14 - 18 hod.

Sobotní ordinace od 9 do 11 hodin slouží spíše pro akutní případy a plánované kontroly. Prosíme, nenechávejte problémy na poslední chvíli na víkend - v sobotu slouží pouze jeden lékař bez sestřičky a čekací doby jsou tedy o něco delší.

K našim nadstandartním službám patří i pohotovostní služba s dojezdem lékaře na kliniku (po telefonické domluvě). Dále nabízíme možnost výjezdu lékaře za pacientem až domů (pouze očkování a eutanázie). Tyto služby jsou za příplatek dle ceníku.

Věříme, že Vy, jako chovatelé, i Vaši němí kamarádi oceníte zkušenost a odbornou erudici veterinárních lékařů naší kliniky. Těšíme se na Vás.

Pandemie COVID-19 - důležité upozornění:

Vážení klienti,

vzhledem k okolnostem ohledně vyhlášeného nouzového stavu dne 12.3. 2020 vládou České republiky v souladu s čl. 5 a 6 ústavního zákona č. 110/1998 Sb., o bezpečnosti České republiky si vás dovolujeme upozornit na určité organizační změny v přijímání klientů:

Vzhledem k okolnostem prosíme klienty, kteří mají symptomy (zvýšená teplota, dušnost, kašel) nebo kteří v posledních 14 dnech byli v zahraničí, aby v případě akutního problému svého zvířete poslali na ošetření někoho jiného (s rouškou) a komunikovali s námi pouze přes telefon!

Veterinární lékař může odmítnout poskytnutí veterinární péče z důvodu ohrožení svého zdraví, které mu nelze účinně předcházet nebo bránit ( §62 z. 166/199 Sb. z. o veterinární péči).

Uvědomte si, prosím, že bude-li někdo z nás nakažen, půjdeme všichni do karantény a pracoviště bude zavřeno.

OŠETŘENÍ PACIENTŮ

Na očkování můžete přijít bez objednání.

S problémy se raději prosím objednávejte telefonicky.

Po příchodu na kliniku se nahlašte na recepci a poté počkejte na prosím venku, lékař vás zavolá. Venku udržujte 2 metry rozestupy. Děkujeme za spolupráci.

 RC 14 18 WEBBANNER veterinainfo 200x200 Petexpert 1  Specific 2

Zážitky z ordinace

  • veterina plzen1
  • veterina plzen2
  • veterina plzen3
  • veterina plzen4
  • O zvířecí pacienty se staráme rádi
  • Staráme se i o nevšední zvířátka.
  • Průběh operace zvířecího pacienta
  • Průběh operace zvířecího pacienta

Veterinární klinika Zodiacus 97 s.r.o. - 2015 - Přihlášení - Web vytvořil LKWebs.cz