SPECIFIC™ CJD Joint Support

Tisk
Kompletní dieta pro dospělé a starší psy podporující zdravou funkci kloubů.
Dospělí a starší psi s osteoartritidou, popř. s predispozicí k osteoartritidě
Popis Vlastnosti a charakteristika krmiva
            
 Specific Handbook pdf8_img_351

Jedinečně vysoká hladina omega-3 mastných kyselin, EPA a DHA podporující zdravou funkci a hybnost kloubů.


 Specific Handbook pdf8_img_352

Omega-3 mastné kyseliny jsou získávány z rybího tuku a preformované kyseliny EPA a DHA mají okamžitý příznivý účinek.


           Specific Handbook pdf8_img_353

Kompletní a vyvážená dieta s nízkým obsahem energie usnadňuje udržení optimální tělesné hmotnosti a tím i zdravých kloubů. Obsažený L-karnitin stimuluje spalování tuků a uchování svalové hmoty.

          Specific Handbook pdf8_img_354

Přírodní glukosamin a chondroitin pro podporu zdravých kloubů. Vysoký obsah antioxidantů neutralizuje volné radikály v kloubech. Správnou funkci kloubů podporuje také vysoký obsah manganu, který je kofaktorem syntézy proteoglykanů.


 Doplňující informace         

  • Dieta obsahuje psyllium, což je rozpustná vláknina tvořící gel, schopná absorbovat mnohonásobné množství tekutiny, která příznivě ovlivňuje správné fungování trávicího traktu.
  • Nadváha klade další zátěž na pohybový aparát. Proto je důležité monitorovat tělesnou hmotnost a kondici psa a upravovat krm­nou dávku tak, aby hmotnost byla stále ideální.
  • Substituce mastných kyselin přítomných v buněčných membrá­nách z EPA a DHA obsažených v dietě SPECIFIC™ CJD Joint Support vyžaduje čas. Z tohoto důvodu může trvat 6-12 týdnů, než se vliv diety plně projeví.
  • SPECIFIC™ CJD Joint Support je balen v dusíkové atmosfé­ře, která chrání vysoké hladiny EPA a DHA v produktu.


Obsah živin

CJD2

* Obsah energie, uvedený v této tabulce, byl vypočten pomocí Atwaterových faktorů – 16,73 kJ / g proteinů nebo sacharidů a 37,63 kJ / g tuku. Pro přímé porovnání obsahů energie v redukčních dietách lze k výpočtu použít také faktory, dané směrnicí EU. V takovém případě je obsah energie diety SPECIFIC™ CJD Joint Support 1348 kJ/100g.

 Podrobnější analýza složení je uvedena v sekci SpecificTM - Technické informace

Kontraindikace
            • Mladá, rychle rostoucí štěňata.


            • Březí a kojící feny.

Složení

Pšenice, rýže, bílá rybí moučka, sušená celulóza, rybí olej, kukuřičný protein, hydrolyzovaný vepřový protein, vejce, řepná dřeň, vitamíny a stopové prvky, minerální látky, slunečnicový olej, psyllium, hydrolyzované skořápky korýšů (zdroj glukosaminu), olej z brutnáku lékařského, hydrolyzované kuřecí chrupavky (zdroj chondroitinu), L-karnitin, živočišný tuk.

Antioxidanty: BHA, BHT, propyl-galát, askorbyl-palmitát.

Neobsahuje syntetická barviva a zchutňovadla.Denní krmná dávka v gramech

Individuální požadavky na krmnou dávku se mohou lišit, protože závisí na mnoha faktorech – např. plemeni, prostředí, ročním období a stupni aktivity zvířete. Zvláště u psů s malou fyzickou aktivitou je denní potřeba energie relativně nízká. Proto bychom měli zabránit vzniku nadváhy, která klade další zátěž na pohybový aparát. Doporučuje se monitorovat tělesnou kondici a hmotnost psa a přizpůsobovat denní krmnou dávku tak, aby obojí bylo ideální.CJD1

Veterinární klinika Zodiacus 97 s.r.o. - 2015 - Přihlášení - Web vytvořil LKWebs.cz