SPECIFIC™ CPW Puppy All Breeds

Tisk
Rostoucí štěňata.
Březí a kojící feny všech plemen.
Anorexie.
Rekonvalescence.
Popis Vlastnosti a charakteristika krmiva
Specific Handbook pdf8_img_50

Zvýšená energetická hodnota, vyšší obsah bílkovin, vitamínů a minerálních látek,odpovídající potřebám rostoucích štěňat a podporující správný vývoj jejich kostry.


Specific Handbook pdf8_img_51

 

DHA je nenasycená omega-3 mastná kyselina, která podporuje vývoj mozku a zraku.

           Specific Handbook pdf8_img_52

EPA a DHA jsou omega-3 mastné kyseliny, které mají příznivý vliv na kvalitu a zdraví kůže a srsti.


Specific Handbook pdf8_img_53

 

Obsahuje β-1,3/1,6 – glukany z kvasnic, které se mohou vázat na receptory bílých krvinek a ovlivňovat tak imunitní systém a podporovat imunitní odpověď organismu.


Doplňující informace

  • Toto krmivo je velmi vhodné pro štěňata malých a středních ple­men. SPECIFIC™ CPW Puppy All Breeds je možné podávat od doby odstavu (5.-6. týden života) do dosažení 80% tělesné hmotnosti dospělého jedince. Poté je vhodné postupně přejít na krmivo CXD-S Adult Small Breed/ CXD-M Adult Medium Breed/CXW Adult All Breeds.
  • Během březosti a kojení se u fen zvyšují energetické a živino­vé požadavky. Z tohoto důvodu je SPECIFIC™ CPW Puppy All Breeds vhodným krmivem i pro březí a kojící feny všech plemen.
  • Je velmi důležité pravidelně monitorovat růst štěňat, aby se předešlo překrmování.
  • Energetické a živinové nároky mohou být zvýšeny i během rekonvalescence po operačních zákrocích, traumatech a při anorexii. CPW Puppy All Breeds je velmi dobře použitelným krmivem během takovýchto období zvýšených energetických požadavků.

Obsah živin

CPW2

 Podrobnější analýza složení je uvedena v sekci SpecificTM - Technické informace

 Kontraindikace  

  •  Štěňatům velkých a obřích plemen není vhodné podávat pouze CPW Puppy All Breeds. Pro štěňata velkých a obřích plemen doporučujeme krmivo SPECIFIC™ CPD-XL Puppy Large & Giant Breed, protože má nižší obsah energie a vápníku.
Složení 
Vepřové maso, kuřecí maso, kukuřice, vejce, slunečnicový olej, rýže, minerální látky, prášková celulóza, rybí olej, psyllium, vitamíny a stopové prvky, kvasnice (zdroj β-1,3/1,6 – glukanů).

Neobsahuje žádné syntetické antioxidanty, syntetická barviva ani zchutňovadla

Denní krmná dávka v gramech

Příklad:

Plemeno které dosahuje v dospělosti hmotnost 10 kg. Pokud je aktuální hmotnost štěněte 3 kg (nedosahuje 50 % hmotnosti dospělého jedince) – denní krmná dávka bude přibližně 350 g krmiva SPECIFIC™ CPW Puppy All Breeds. Jestliže stejné štěně dosáhne hmotnost 6 kg (51-100 % hmotnosti dospělého jedince), bude krmná dávka činit přibližně 440 g na den.


Během kojení jsou požadavky na saturaci organismu energií závislé především na počtu štěňat. Fena s 2 - 4 - 8 štěňaty bude potřebovat 1,5 - 2 - 3 x vyšší příjem energie v porovnání s normálním dospělým jedincem.


Individuální denní krmná dávka je závislá na mnoha faktorech jako jsou např.: plemeno, vlivy prostředí, roční období, aktivita apod. Doporučuje se proto průběžně monitorovat kondici a tělesnou hmotnost psa a krmnou dávku upravit dle jeho individuálních nároků a potřeb.


CPW1

* z hmotnosti dospělého jedince

Veterinární klinika Zodiacus 97 s.r.o. - 2015 - Přihlášení - Web vytvořil LKWebs.cz