200 x 350 B

Dovolujeme si Vám představit první zvířecí pojištění, ze kterého jsme opravdu nadšení. Funguje totiž podobně jako zdravotní pojišťovny u lidského doktora - na základě smluvního partnerství s vybranými lékaři (v Plzni do této sítě patří většina veterinárních klinik). Žádné zbytečné papírování a nošení účtů na pojišťovnu, žádné čekání, jestli pojišťovna pojistnou událost zpětně proplatí. Vše víte předem a u veterináře zaplatíte jen 10 % z celkové částky. Zbytek si řeší naše klinika přímo s pojišťovnou.

Autoúraz, natržené kolenní vazy, hospitalizace štěněte s profuzním průjmem, zánět a zvětšení prostaty? Kdo něco z toho zažil, jistě už o pojištění svého zvířete uvažoval... Pojištění PetExpert toto všechno pokryje - nevztahuje se pouze na preventivní úkony a na dlouhodobou léčbu chronických onemocnění (cukrovka, atopická dermatitis, léčba srdečního selhání), ale celou diagnostiku (obvykle tisíce korun) při prvním výskytu tohoto onemocnění pojišťovna proplatí, stejně jako další nutnou diagnostiku při zhoršení tohoto chronického pacienta.

Ti z Vás, kteří mají své zvíře pojištěné u jiné pojišťovny, se nemusí ničeho obávat. Nadále Vám budeme samozřejmě vydávat podrobné zprávy pro ostatní pojišťovny.

Veterinární klinika Zodiacus 97 s.r.o. - 2015 - Přihlášení - Web vytvořil LKWebs.cz